Tania apteka internetowa - aptekaotc.pl

Oto tania apteka internetowa, zapraszamy do jej odwiedzenia. AptekaOTC. pl to jeden z pierwszych w Polsce serwisów sprzedających leki bez recepty. W 2010 serwis internetowy został został kupiony przez firmę Kurierzy Zdrowia. AptekaOTC. pl działa od paŸdziernika 2005 roku i jest jedną z pierwszych aptek internetowych w Polsce zajmując czołowe miejsca w zestawieniach i rankingach. Mamy tutaj leki wyłącznie sprzedawane bez recepty. Produkty zakupione w Aptece internetowej AptekOTC. pl dostarczane są Pacjentowi za poœrednictwem firmy kurierskiej wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.
W celu usprawnienia dostaw informujemy, że kurierzy dostarczają paczki w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00. Jeœli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy koniecznie z nazwą firmy. Posiadamy w ofercie leki które są na przeziębienie, na wątrobę, na trzustkę, na serce, na żylaki. Posiadamy też tanie kosmetyki.

Skóra, to obiekt pielęgnacji większości kobiet. Chodzi nie tylko o samą cerę, gdzie kluczowe znaczenie mają kosmetyki, ale także o właściwe odżywienie tego organu. Warto pamiętać o takich suplementach jak Belissa, Celebrin, Biotebal, Dromin czy Ceranova. Warto zobaczyć jakie leki dostępne są na uspokojenie. Są to m. in. Benosen, Benospokój, Bepresanum, deprim, Dobry sen, Kalms, Krople walerianowe, melatonina, Melisana Klosterfrau, Neopersen, Nervomix i inne.

Szczegóły strony www.aptekaotc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.aptekaotc.pl:

Tania apteka internetowa - aptekaotc.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny googlebot 1450

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: